Přeskočit na obsah

Reference

Chtěla bych Ti z celého srdce poděkovat za Tvé jedinečné „průvodcování“ mou cestou poznání umění čchi-kungu. Fyzické cvičení, práce s životní energií, myslí, objevování vlastního potenciálu, zlepšení zdraví, nalezení klidu, úcty, pokory, ohleduplnosti ….. to vše při setkání s Tebou na skupinových lekcích či při individuálním setkání zažívám a odnáším si i do svého každodenního života. Je to obohacující, krásné. Děkuji.

Alexandra Kučerová, čchi-kung v Táboře

Cvičím čchi-kung s Andreou více než 4 roky a pořád objevuji nové věci. Vnímám mnohem více účinek cvičení a to jak ve fyzické tak i psychické rovině. Cvičení se mi stalo potřebou, pomáhá mi pochopit některé změny v životě, které se dějí a dává mi sílu a naději na další
cestu životem.

Eva Fatur, čchi-kung v Boršově nad Vltavou

Pod Andrey vedením pracuji již tři roky. Díky Čchi-kung a etikoterapii se mi významně změnil život a to nejen po stránce zdravotní, ale především se mi zlepšily vztahy v rodině i v práci. Umím se radovat ze života a konečně dobře spím. 

Martina Krejčová, čchi-kung v Českém Krumlově

Lekce čchi-kung jsou pro mne správnou cestou jak pracovat na svém těle a duši. Prožíván s tebou krásné chvíle naplněné klidem, trpělivostí a pokorou. Velmi obohacující a ozdravný čas přichází i na tvých pobytech s čchi-kung a meditacemi v přírodě.

Ivana Stecherová, čchi-kung v Boršově nad Vltavou

Čchi-kung plynu již 4 roky a začínám 5. Díky naší láskyplné a trpělivé průvodkyni Andrey. I díky ní poznávám své hranice fyzického těla i začátek našeho přesahu. Z mé zkušenosti, při pravidelném cvičení, lze dosáhnout velmi rychlého vylepšení zdravotního stavu a vnitřního
klidu.

Milan Svoboda, čchi-kung v Táboře

Cvičení čchi-kung s Andreou mi  skvěle pomáhá k uvědomování a uvolňování těla i mysli. Postoje, které se učíme, se projevují v každodenním životě. Doporučuji všem kdo mají zájem objevovat svět jemné energie pomocí vlastní zkušenosti.

Filip Mědílek, čchi-kung v Táboře

Čchi-kung praktikuji třetí rok souběžně s individuální terapií. Během této doby se mi spousta věcí  změnila. Mé myšlení, nové návyky, disciplína, nahlížení na svět s větší láskou a pochopením. Vztahy v mé nejbližší rodině narovnávají. Ve fyzickém těle mám také krásné
ozdravující výsledky. Roky jsem měla myomy v děloze a po poslední návštěvě lékařky mi bylo řečeno, že jsou pryč. Všechna ta píle a trpělivost stála a stojí za to. Moc děkuji Andree, která mě s láskou a trpělivostí  vede cestou ke zdraví.

Šárka Hulcová. Čchi-kung v Českém Krumlově

Díky Andrejce jsem pochopila, že se v mém životě nic nezmění, pokud nezačnu sama na sobě intenzivně pracovat. Nezáleží na tom, co všechno víte, čím jste si prošli nebo co všechno jste už přečetli, viděli, slyšeli, ale jak s těmi všemi vědomostmi naložíte, jak s nimi dokážete pracovat a jak je aplikovat ve svém životě. Uvědomění je jen počátek. Další kroky jsou jen na nás. Díky Andrejce jsem poznala další možnosti uzdravení, a tím je cvičení čchi-kung, jeho pozitivní účinky na tělo a mysl mě nepřestávají fascinovat. Propojení vědomého pohybu s dechem a energií je to nejúčinnější cvičení, které jsem kdy mohla poznat a dál se díky němu rozvíjet. Jeho každodenní praktikování mi pomáhá nejen od letitých migrén, ale také prohlubuje dýchání a rozšiřuje duchovní obzory z hlediska intenzivnějšího vnímání energie vlastní i té kolektivní. Díky Andrejce jsem se naučila, a stále učím, rozpoznat svoje emoce, co znamenají, co mi říkají i odkud pocházejí. Je to cesta a je jen naše a kdo se neptá, ten žádnou odpověď nedostane. Vše v našem životě je práce a tato práce vyžaduje náš čas i naši energii, ale řeknu vám, že to stojí za to! Jakmile se totiž začnete sobě věnovat, vaše tělo i vaše duše vám dá vědět, jak je vděčná, a to je pro mě odpověď, která obsahuje pocit radosti, lásky a obrovskou míru pokory. Děkuju za všechno.

Martina Šmejkalová v Českém Krumlově

Jsem ráda, že jsem na své cestě životem potkala etikoterapeutku a lektorku čchi-kung Andreu Freiovou. Velice citlivě vede postupnými kroky své klienty k sebepoznání. Nedává jim zaručené rady jak to udělat, ale směruje je k aktivní a smysluplné práci. Lekce čchi-kung jsou rozmanité s důrazem na aktuální možnosti všech zúčastněných. Při praktikování posouvá jednotlivé cviky na duchovní úroveň. Čchi-kung s ní je pohlazením na duši. Těším se na každé další setkání.

Irena Šromová, čchi-kung v Boršově nad Vltavou