Přeskočit na obsah

O mně

Od dětství jsem vnímala „neviditelné“ zákonitosti světa, harmonii a pohyb v přírodě. A netušila, kudy se můj život bude ubírat. Studovala jsem gymnázium, následně vysokoškolský ekonomický směr a pak přivedla na svět dvě děti. Mnoho let jsem pracovala v managementu. Celou tuto dobu jsem byla podporována mnohými učiteli a přicházely ke mně různé „jiné nabídky“. Některé jsem poslechla, přijala, začala je studovat a sama praktikovat. Byly a stále jimi jsou čchi-kung a etikoterapie. V roce 2014 jsem z vlastního rozhodnutí odešla z „lukrativního“ manažerského místa a začala tvořit drobné podnikání zaměřené na provázení druhých v oblasti zdraví na rovině tělesné, emoční, mentální i duševně-duchovní.

Cesta taoismu a čchi-kung, po které kráčím už od roku 2006, mi pomohla ozdravovat se na různých rovinách bytí. Tisícileté fungování tohoto umění a pak vlastní prožité zkušenosti mi ukázaly jeho bohaté a neomezené možnosti. Cesta etikoterapie, vycházející z antroposofie, je alternativní medicínou zabývající se uzdravováním nemocných vztahů jedince i celé společnosti. Klade si za cíl zdraví ducha, duše i těla a tím se stává medicínou budoucnosti.

Šířit tyto „metody“ do vědomí lidí mi dává smysl. Je to tedy smysluplná práce pro mne i pro druhé, vzájemně se obohacující a ozdravující. Lektorské a terapeutické znalosti a dovednosti nabízím široké veřejnosti, pořádám pravidelné lekce, semináře a pobyty s čchi-kung a etikoterapií, individuálně se objednávají lidé s různými civilizačními nemocemi. Pracovala jsem s klienty v psychiatrické léčebně Červený dvůr, navštěvovala jsem seniory v domově důchodců. Praktikovala jsem čchi-kung se zaměstnanci soukromých společností a veřejné správy v rámci jejich benefitů.

Když se rozhodnete a oslovíte mne, budu ráda vaším průvodcem a společně můžeme po nějaký čas kráčet cestou vědomého pohybu, dechu, mysli, Ducha, Lásky a Víry.