Přeskočit na obsah

Etikoterapie

„Neexistuje taková nemoc těla, která by nesouvisela s duší.“

Sokrates

Etikoterapie je jednou z metod alternativní medicíny. Vychází z myšlenky, že nemoci a jejich příznaky nevznikají samy od sebe, ale jako vnější (tělesný) výraz vnitřního nesouladu. Nezaměřujeme se v ní na odstraňování příznaků, ale odhalování vnitřních příčin nemoci.

Etikoterapie vidí souvislost mezi mravním stavem člověka a jeho fyzickým zdravím. Nemoc přichází jako varovný signál, oznamující, že ve vašem životě není něco v pořádku.

Etikoterapeut je „jen“ pasivním zrcadlem, které nabízí duchovní vhled do životní situace nemocného. Ten si pak nachází, kde se odklonil od vesmírného řádu věcí, od zákona Lásky a Jednoty. Může tak dojít ke skutečnému uzdravení v duchu a tím vymizení hmotných příznaků nemoci v těle.

Informace o etikoterapii najdete také na stánkách mého učitele MUDr. Vladimíra Vogeltanze.

Jste zváni na individuální setkání

S etikoterapií vezmete odpovědnost za svůj život do vlastních rukou. Ráda Vám budu průvodcem. V bezpečném prostředí a se vzájemnou důvěrou můžeme nahlédnout do vašeho života a nacházet vnitřní příčiny nemoci. Počet setkání záleží na vás, může být jediné, ale ze zkušenosti, ve většině případů, jsou opakovaná. Terapie probíhá 1 – 2 hodiny, předem si telefonicky domluvíme čas a místo setkání (v Boršově nad Vltavou nebo v Českém Krumlově případně v Českých Budějovicích).

Cena za hodinu je 600 Kč a nabízím 10 % slevu pro klienty, kteří navštěvují lekce čchi-kung, také pro studenty, děti, důchodce nebo po devíti individuálních návštěvách.