Přeskočit na obsah

Grafoterapie

Náš rukopis je mapou naší úplné psychologické tváře, našich
pocitů, našich strachů, našich potřeb, našich nadání, našich postojů, naší emocionální přirozenosti, našich mentálních schopností, naší pravé podoby a našeho pohledu na život.“                            Mary Dawn Gladson 

Co je grafoterapie

Slovo terapie napovídá v tomto případě velmi málo. Více než o léčbu se jedná o cestu osobního rozvoje, která je vědomá a plně v rukou každého, kdo se jí účastní. Jako lektorka Vám budu na Vaší cestě ráda průvodkyní.

Grafoterapie je metoda, jak změnit sebe sama, zbavit se strachů a nepříjemných vzorů chování pomocí změny rukopisu. Vychází ze znaků našeho rukopisu, které vypovídají o tom, kdo jsme. Pokud se změníme, změní se i náš rukopis. Grafoterapie jde obrácenou cestou. Pomocí ověřených postupů vede k cílené vědomé změně rukopisu a tím i sebe sama.

Více o metodě se dozvíte na oficiálních stránkách Grafoterapie.cz

Pro koho je vhodná

Metoda je určena pro kohokoli, kdo chce v životě na sobě pracovat a být ochoten měnit ve svém životě stereotypy chování, které mu už „neslouží“. A k tomu být ochoten psát (rukou = rukopis), a to po celou dobu studia. Tedy učit se také disciplíně, neodkládat věci a kráčet k vysněnému cíli.

Jak a kde se do toho pustit

Kurzy grafoterapie  obsahují 10 lekcí. Časový rozsah kurzu závisí na vůli a možnostech každého studenta. Kurzy jsou individuální a jejich průběh se řídí domluvou s každým účastníkem.

Pokud máte chuť se grafoterapií rozvíjet, kontaktujte mne. Ráda Vám na bezplatné konzultaci metodu blíže představím a domluvíme společně průběh kurzu a jeho cenu. Působím v Českém Krumlově, po domluvě je ale možné setkávat se i mimo oblast Jihočeského kraje.