Přeskočit na obsah

Datum / čas
31/10/2020
10:30 - 16:00

Místo konání
lesní klub Sedmikvítek

Kategorie


Jste zváni na čchi-kung, který se bude konat v lesním klubu Semikvítek (https://www.7kvitek.cz/ – ve vyhřívané jurtě) na adrese Na Kvíkalce 0691E, Mníšek pod Brdy, v sobotu 31.10.2020 v čase 10:30 až 16:00 (s půlhodinovou přestávkou). Cena semináře je 800 Kč. Rezervace místa je nutná, max. kapacita je 9 účastníků.

Seminář čchi-kung pro začátečníky je určen zájemcům o toto cvičení (filozofii), které vychází z tradiční čínské medicíny. Jeho cílem je rozproudit životní energii čchi v celém těle. Rozvíjí sílu a pružnost, zklidňuje mysl, uvolňuje nahromaděný stres a emoce.

Jeho účastníci (začátečníci) získají základní informace o čchi-kung, osvojí si práci s dechem, s hybnou sílou v těle, seznámí se s automasáží, se sestavou Osm kusů brokátu a cvičení dle pěti elementů… Na základě zájmu budou semináře pro začátečníky i pokročilé probíhat na stejném místě opakovaně každý měsíc.

Čchi-kung je vhodný pro každého bez rozdílu věku. Cvičení je fyzicky nenáročné, zvládne je každý, kdo má chuť pracovat se svým tělem, dechem a myslí…