Nechte se vést cestou čchi-kung, která směřuje k objevení většího štěstí a radosti, duševní i tělesné pohody, vnitřního klidu, síly, harmonie a bohatství v životě.

Co je čchi-kung

Andrea Freiová čchi-kung

Čchi-kung je meditací v pohybu. Je to cvičení, které vychází z tradičních čínské medicíny. Ta říká, že v těle každého člověka obíhá energie Čchi po energetických drahách – meridiánech. Pokud je někde překážka, nastane nemoc.

Sestavy cviků čchi-kung dokáží energii kultivovat, rozproudit v celém těle a energetické dráhy udržovat průchodné. Proto vás toto cvičení dokáže uvolnit, nabít energií a pozitivně naladit.

Mimo to procvičíte také svoji pružnost, získáte větší rovnováhu, posílíte svaly a uvolníte nahromaděný stres i emoce a zklidníte svou mysl.

Více o čchi-kung najdete v Článcích a zajímavostech.

Pro koho je vhodný

Cvičení je vhodné pro každého bez rozdílu věku. Lekce jsou fyzicky nenáročné, zvládne je každý, kdo má chuť pracovat se svým tělem a myslí. Cviky provádí každý podle svých možností.

Pohyby cviků jsou snadno zapamatovatelné a v kurzech pro začátečníky jim věnujeme dostatek času, aby je každý zvládl provést správně. V kurzech pro pokročilé na tyto základy navazujeme a věnujeme se také práci s energií.

Cvičení probíhá pod přátelským vedením v malých skupinách tak, abych se vám jako lektor měla možnost věnovat.

Na cvičení je vhodné mít pohodlné oblečení, pohodlné přezůvky, může být sálová obuv nebo silné ponožky, podložku pro odpočinek a meditaci.

Jaké sestavy cvičíme

Kde a kdy cvičíme

čchi-kung Andrea Freiová

Cvičí se v kurzech vypsaných na 10 – 13 lekcí vždy jednou týdně. Kurzy jsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. Po absolvování prvního kurzu při dostatečném zájmu navazuje pokračovací kurz pro pokročilé, který dále rozvíjí získané základy.

Na pravidelné kurzy můžete docházet ve městech:

Můžete si domluvit také soukromé lekce, nebo lekce pro vlastní skupinu.

Více podrobností o kurzech najdete v Kalendáři akcí.