Náš rukopis je mapou naší úplné psychologické tváře, našich
pocitů, našich strachů, našich potřeb, našich nadání, našich postojů, naší emocionální přirozenosti, našich mentálních schopností, naší pravé podoby a našeho pohledu na život.“                            Mary Dawn Gladson 

Co je grafoterapie

Slovo terapie napovídá v tomto případě velmi málo. Více než o léčbu se jedná o cestu osobního rozvoje, která je vědomá a plně v rukou každého, kdo se jí účastní. Jako lektorka Vám budu na Vaší cestě ráda průvodkyní.

Grafoterapie je metoda, jak změnit sebe sama, zbavit se strachů a nepříjemných vzorů chování pomocí změny rukopisu. Vychází ze znaků našeho rukopisu, které vypovídají o tom, kdo jsme. Pokud se změníme, změní se i náš rukopis. Grafoterapie jde obrácenou cestou. Pomocí ověřených postupů vede k cílené vědomé změně rukopisu a tím i sebe sama.

Více o metodě se dozvíte na oficiálních stránkách Grafoterapie.cz

Pro koho je vhodná

Metoda je určena pro kohokoli, kdo chce v životě na sobě pracovat a být ochoten měnit ve svém životě stereotypy chování, které mu už „neslouží“. A k tomu být ochoten psát (rukou = rukopis), a to po celou dobu studia. Tedy učit se také disciplíně, neodkládat věci a kráčet k vysněnému cíli.

Jak a kde se do toho pustit

Kurzy grafoterapie  obsahují 10 lekcí. Časový rozsah kurzu závisí na vůli a možnostech každého studenta. Kurzy jsou individuální a jejich průběh se řídí domluvou s každým účastníkem.

Pokud máte chuť se grafoterapií rozvíjet, kontaktujte mne. Ráda Vám na bezplatné konzultaci metodu blíže představím a domluvíme společně průběh kurzu a jeho cenu. Působím v Českém Krumlově, po domluvě je ale možné setkávat se i mimo oblast Jihočeského kraje.